Karta pamięci Verbatim Pro U3 microSD 128 GB
Zdjęcia 4 |
Verbatim Pro U3 microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Pro U3 microSD 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Pro U3 Micro SDXC karta pamięci z adapterem 128 GB pamięć do nagr | 49 zł |
Karta pamięci Verbatim Pro microSDXC 128GB UHS-I V30 U3 (90R/45W) + adapté | 90 zł |
Verbatim paměťová karta Pro MicroSD, 128GB, micro SDXC, 47044, UHS 3 (U3), | 81 zł |
Verbatim Karta pamięci Pro MicroSD, 128GB, micro SDXC, 47044, UHS 3 (U3), | 64 zł |
Verbatim 128GB microSDXC Pro 90MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 69 zł |
Modyfikacje Verbatim Pro U3 microSD
Ceny na Verbatim Pro U3 microSD |
---|---|---|---|---|
Verbatim Pro U3 microSD 32 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 64 GB | od 36 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 128 GB | od 49 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 256 GB | od 99 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 512 GB | od 179 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →