Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 GB (LMHE1G128GG2)
Zdjęcia 5 |
KIOXIA Exceria High Endurance microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SD MicroSD 128 GB Kioxia Exceria High Endurance LMHE1G128GG2 | 143 zł |
Kioxia EXCERIA High Endurance MicroSDXC - 128GB | 110 zł |
Karta Kioxia Exceria High Endurance MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 | 131 zł |
Karta pamięci 128GB + adapter microSDXC, UHS-1, U3, V30, A1 KIOXIA Exceria | 138 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria High Endurance (M303E), 128GB, microSDXC, LMH | 133 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria High Endurance microSD
Ceny na KIOXIA Exceria High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 GB | od 58 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 GB | od 94 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 GB | od 110 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 256 GB | od 238 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →