Karta pamięci KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 32 GB (LMEX2L032GG2)
Zdjęcia 3 |
KIOXIA Exceria G2 microSDHC with Adapter 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia Karta pamięci microSD 32GB Gen2 UHS-I U3 adapter Exceria SFKIOMDG32 | 16 zł |
Kioxia Exceria Gen2 microSDHC 32GB UHS-I U3 V30 RF-SDMIC-KXIA-006 | 22 zł |
Kioxia Karta pamięci microSD 32GB Gen2 UHS-I U3 adapter Exceria 117957 | 16 zł |
Karta Kioxia Exceria G2 SDHC 32 GB Class 10 UHS-I U3 A1 V30 (LMEX2L032GG2) | 18 zł |
Karta Microsd Kioxia 32Gb Uhs I U3 V30 Adapter | 18 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter
Ceny na KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 32 GB | od 16 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 64 GB | od 52 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 128 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 256 GB | od 82 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 512 GB | od 229 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →