Karta pamięci KIOXIA Exceria microSD 16 GB (LMEX1L016GG2)
KIOXIA Exceria microSDHC 16Gb |
|
Wielozadaniowa karta pamięci microSD, która równie dobrze czuje się zarówno na pokładzie urządzeń mobilnych (smartfon, tablet itp.), jak i w gniazdach kamer sportowych czy aparatów cyfrowych. Z reguły w tym drugim przypadku użytkownik będzie musiał dodatkowo nabyć adapter do pełnowymiarowego formatu SD. Zgodnie ze specyfikacją UHS-I Class 1 (U1), karta obsługuje minimalną gwarantowaną stałą prędkość zapisu wynoszącą co najmniej 10 MB/s.
Dane odczytywane są z niego w znacznie szybszym tempie – do 100 MB/s według oficjalnych specyfikacji. KIOXIA Exceria microSDHC 16Gb nadaje się do nagrywania filmów w rozdzielczości HD i Full HD. Jednak w tym przypadku pojemność modelu jest niewielka - 16 GB. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo danych na dysku flash, ponieważ dysk ma wodoodporną, odporną na ciepło i wstrząsy konstrukcję, a także nie boi się narażenia na promieniowanie rentgenowskie i elektromagnetyczne. Gwarancja producenta na produkt wynosi typowo 5 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Kup KIOXIA Exceria microSD 16 GB
Wszystkie ceny 9 →KIOXIA 16GB EXCERIA microSD Memory Card U1 Class 10 100MB/s Max Read Speed | 22 zł |
Kioxia Exceria M203 microSDHC 16GB UHS-I U1 RF-SDMIC-KXIA-005 | 22 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria microSDHC 16GB | 25 zł |
Kioxia Karta pamięci microSD 16GB M203 UHS-I U1 adapter Exceria | 29 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria microSD
Ceny na KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 GB | od 13 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 GB | od 18 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 GB | od 35 zł | 14 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 GB | od 71 zł | 16 oferty |