Karta pamięci SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 GB (SDSQUNR-512G-GN3MN)
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Class 10 512Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra microSDXC 512GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-283 | 180 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC Ultra 512GB 100MB/s | 169 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC Ultra 512GB 100MB/s 121526 | 169 zł |
Karta SanDisk Ultra MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I (SDSQUNR-512G-GN3MN) | 169 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra SDSQUNR-512G-GN3MN, microSDXC, 512 GB | 181 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra SDSQUNR-512G-GN3MN, microSDXC, 512 GB | 182 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 GB | od 72 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 GB | od 169 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →