Карта пам'яті Transcend microSD 300S 512 ГБ (TS512GUSD300S-A)
Фото 19 |
Transcend microSDXC 300S 512Gb |
|
Сховище на 256 ГБ. Приналежність до класів U3 і V30. Безкоштовна підписка на RecoveRx.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 300S 512 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend USD300S 512GB MicroSD card with adapter UHS-I U3/ A1 100/85 MB/s | 235 zł |
Transcend microSDXC 512GB W/A/TS512GUSD300S-A RF-SDMIC-TRN-010 | 221 zł |
Karta Transcend 300S MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS512GUSD300S-A) | 188 zł |
Karta pamięci Transcend 300S microSDXC 512GB UHS-I U3 V30 A1 (95R/40W) + a | 208 zł |
PAMIĘĆ MICRO SDXC 512GB W/A TS512GUSD300S-A TRANSCEND | 211 zł |
Transcend Micro Sdxc 300s-a 512gb Class 10 Uhs-i U3 V30 A1 Memory Card Cza | 241 zł |
Transcend Karta pamięci microSDXC/SDHC 300S 512 GB/karta pamięci TS512GUSD | 259 zł |
Модификації Transcend microSD 300S
Ціни на Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 ГБ | від 19 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 8 ГБ | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 16 ГБ | від 24 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 32 ГБ | від 23 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 64 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 128 ГБ | від 54 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 256 ГБ | від 91 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 512 ГБ | від 188 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →