Карта пам'яті Transcend microSD 300S 8 ГБ (TS8GUSD300S)
Фото 19 |
Transcend microSDHC 300S 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 300S 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend microSDHC 8GB class 10 TS8GUSD300S RF-SDMIC-TRN-004 | 26 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 8 GB | 47 zł |
Transcend 300S MicroSDHC 8 GB Class 10 | 22 zł |
Модификації Transcend microSD 300S
Ціни на Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 ГБ | від 19 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 8 ГБ | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 16 ГБ | від 24 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 32 ГБ | від 23 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 64 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 128 ГБ | від 54 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 256 ГБ | від 91 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 512 ГБ | від 188 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →