Карта пам'яті Transcend microSD 300S 16 ГБ (TS16GUSD300S)
Фото 19 |
Transcend microSDHC 300S 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 300S 16 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Highspeed 16 GB micro SDXC/SDHC karta pamięci do smartfonów itp | 41 zł |
Transcend TS16GUSD300S RF-SDMIC-TRN-027 | 29 zł |
Transcend Karta pamięci microSDHC 16G CL10 V30 95/45 MB/s | 48 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 16 GB | 48 zł |
Karta Transcend 300S MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (TS16GUSD300S) | 24 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Transcend microSD 300S
Ціни на Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 ГБ | від 19 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 8 ГБ | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 16 ГБ | від 24 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 32 ГБ | від 23 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 64 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 128 ГБ | від 54 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 256 ГБ | від 91 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 512 ГБ | від 188 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →