Карта пам'яті Transcend SDHC 300S 4 ГБ (TS4GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 4Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC 300S 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 49 zł |
Transcend Karta pamięci SDXC/SDHC 4GB 300S | 47 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS4GSDC300S, SDHC, 4 GB | 27 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 27 zł |
Модификації Transcend SDHC 300S
Ціни на Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 4 ГБ | від 27 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 8 ГБ | від 29 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 16 ГБ | від 30 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 32 ГБ | від 30 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →