Karta pamięci Transcend SDHC 300S 4 GB (TS4GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDHC 300S 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 49 zł |
Transcend Karta pamięci SDXC/SDHC 4GB 300S | 47 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS4GSDC300S, SDHC, 4 GB | 24 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 27 zł |
Modyfikacje Transcend SDHC 300S
Ceny na Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 4 GB | od 24 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 8 GB | od 26 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 16 GB | od 30 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 32 GB | od 30 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →