Карта пам'яті Lexar Professional 1066x microSDXC 128 ГБ (LMS1066128G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1066x microSDXC 128 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Professional SILVER 1066x MicroSD/SD - 160MB/s - 128GB | 97 zł |
Lexar 128GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC- | 65 zł |
Karta Lexar Professional 1066x MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 ( | 94 zł |
KARTA PAMIĘCI LEXAR Professional 128GB micro SD | 70 zł |
Lexar Professional 1066x UHS-I MicroSDXC, 128 GB, Flash memory class 10, B | 86 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Lexar Professional 1066x microSDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 ГБ | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 ГБ | від 65 zł | 12 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 ГБ | від 151 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 ГБ | від 265 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →