Карта пам'яті Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SILICON POWER karta pamięci SDXC 128Go SP128GBSTXDU3V20AB | 91 zł |
Karta Silicon Power Superior Pro MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 | 53 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER Superior Pro, Micro SDXC, 128 GB, Class V30/Cl | 56 zł |
Silicon Power Superior Pro 128 GB, micro SDXC, Flash memory class 10, with | 55 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 128GB V30 UHS-1 U3 A1 + | 53 zł |
Модификації Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ціни на Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 25 zł | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 53 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 102 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 218 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →