Карта пам'яті Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ
Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SILICON POWER karta pamięci Pro SDXC 256Go SP256GBSTXDU3V20AB | 132 zł |
Karta pamięci SILICON POWER 256 GB Adapter | 121 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER Superior Pro, Micro SDXC, 256 GB, Class V30;Cl | 102 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 256GB V30 UHS-1 U3 A1 + | 102 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER Superior Pro, Micro SDXC, 256 GB, Class V30;Cl | 100 zł |
Модификації Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ціни на Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 25 zł | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 53 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 100 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 218 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →