Карта пам'яті Kingston Industrial microSD 64 ГБ (SDCIT2/64GBSP)
Фото 5 |
Kingston Industrial microSDXC 64Gb |
|
Ресурс роботи-30000 циклів запису і стирання. Робоча температура: від -40 до 85°C.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Industrial microSD 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Przemysłowa karta microSD - 64 GB microSDHC Industrial C10 A1 pSL | 228 zł |
Kingston Karta microSD 64GB CL10 UHS-I Industrial bez adaptera | 254 zł |
Karta Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDCIT2 | 229 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, microSDHC Industrial 64GB | 264 zł |
Модификації Kingston Industrial microSD
Ціни на Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 ГБ | від 40 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Industrial microSD 16 ГБ | від 65 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 32 ГБ | від 120 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 64 ГБ | від 228 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →