Karta pamięci Kingston Industrial microSD 64 GB (SDCIT2/64GBSP)
Zdjęcia 5 |
Kingston Industrial microSDXC 64Gb |
|
Zasób pracy to 30 000 cykli zapisu i kasowania. Temperatura pracy: -40 do 85°C.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Industrial microSD 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Przemysłowa karta microSD - 64 GB microSDHC Industrial C10 A1 pSL | 229 zł |
Kingston Karta microSD 64GB CL10 UHS-I Industrial bez adaptera | 254 zł |
Karta Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDCIT2 | 229 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, microSDHC Industrial 64GB | 264 zł |
Modyfikacje Kingston Industrial microSD
Ceny na Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 16 GB | od 65 zł | 11 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 32 GB | od 120 zł | 12 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 64 GB | od 229 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →