Карта пам'яті Kingston Industrial SD 32 ГБ (SDIT/32GB)
Фото 3 |
Kingston Industrial SDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston Industrial SD
Ціни на Kingston Industrial SD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial SD 8 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Industrial SD 16 ГБ | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Industrial SD 32 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Industrial SD 64 ГБ | від 259 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо