Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ (SDSQXCG-032G-GN6MA)
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32Gb 32 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk microSDHC Extreme Pro 32GB U3 V30 UHS-I A1 100/90 MB/s RF-SDMIC-SN | 52 zł |
SanDisk Karta pamięci SanDisk Extreme Pro microSDHC 32GB 100/90 MB/s A1 C1 | 77 zł |
SanDisk Karta pamięci SanDisk Extreme Pro microSDHC 32GB 100/90 MB/s A1 C1 | 59 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDSQXC | 56 zł |
SanDisk Extreme Pro microSDHC 32GB | 55 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ | від 52 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 128 ГБ | від 281 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →