Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ (SDSDXDK-128G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 128Gb |
|
Стрімголов швидкий накопичувач розряду UHS-II Class 3 (U3), адресований власникам серйозних репортажних фотокамер та гуру відеопродакшну. Карта пам'яті розкриває потенціал серійної зйомки на фотоапарати та впевнено оперує великими масивами даних при зйомці 4К або навіть 8К-відео. SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 128Gb забезпечує надзвичайно високу швидкість передачі на рівні до 300 МБ/с.
Швидкість послідовного запису її у досягає 260 МБ/с. Гарантом того, що стрілка скоростемера не опуститься нижче 90 МБ/с, виступає клас відеозапису V90. За збереження даних у пам'яті накопичувача переживати не доводиться - модель має вологозахищену і удароміцну конструкцію, витримує температурні перепади від -25 °С до +85 °С, не боїться рентгенівського випромінювання. На додаток на продукт надається довічна обмежена гарантія. Бонусом власник флешки отримує у розпорядження фірмове програмне забезпечення RescuePRO Deluxe для відновлення стертої інформації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ
Усі ціни 18 →Sandisk Extreme PRO SDSDXDK-GN4IN Karta Pamięci SD 128 GB Czarny SDSDXDK-1 | 607 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 300MB/s - 128GB | 641 zł |
SanDisk SDXC 128GB Extreme Pro UHS-II V90 300MB/s RF-SD-SND-197 | 856 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 128GB | 648 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 128GB | 648 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ | від 243 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 322 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 607 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 1 248 zł | 11 пропозицій |