Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 - 525MB/s - 128GB | 700 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO CFast 128 GB (SDCFSP-128G-G46D) | 726 zł |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 Memory Card - 128GB - SDCFSP-128G-G46D SDCFS | 1 441 zł |
Karta pamięci SanDisk CFast 2.0 128GB Extreme PRO VPG 130 525/450 MB/s | 1 110 zł |
Sandisk Extreme Pro 128gb Memory Card Biały,Czarny SDCFSP-128G-G46D | 754 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro CFast 2.0
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ | від 269 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ | від 700 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 256 ГБ | від 1 055 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 512 ГБ | від 1 279 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →