Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 64 ГБ (SDSQXAH-064G-GN6GN)
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 64 ГБ | від 51 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 128 ГБ | від 86 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 ГБ | від 228 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →