Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ
Відео 2Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk ExtremePro CFexpress 64GB Pamięć Flash SDCFE-064G-GN4NN | 598 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 64GB | 381 zł |
SanDisk CFexpress 64GB Extreme Pro 1500/800 MB/s RF-CF-SND-080 | 429 zł |
SanDisk Exterme Pro Type B CFexpress 64GB (1500/800) | 400 zł |
Sandisk CFexpress TYP B Extreme Pro 64GB 1500 MB/s N (w magazynie!) | 413 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 376 zł | 14 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 488 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 616 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 1 712 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →