Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 ГБ (SDCFXP-128G-X46)
Фото 4 |
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128Gb |
|
Підходить для зйомки у високій роздільній здатності. Захист від ударів і вібрацій. Довічна гарантія.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme Pro CF - 160MB/s - 128GB | 440 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 128 GB | 624 zł |
SanDisk Extreme Pro CF 128GB RF-CF-SND-055 | 640 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 128 GB | 624 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 128 GB 123845 | 619 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash
Ціни на SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 ГБ | від 171 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 ГБ | від 381 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 ГБ | від 440 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 ГБ | від 859 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →