Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ
Фото 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandisk SDSQXCD-512G-GN6MA Karta Micro Sd Czarny 512 GB | 279 zł |
SanDisk Extreme Pro microSD/SD - 200MB/s - 512GB | 281 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 512GB 200/140 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SD | 296 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 512GB | 279 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 512GB | 279 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 49 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 78 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 138 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 279 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 522 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →