Карта пам'яті GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 ГБ (IR-M2AA-5120R12)
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 A2 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM IRDM UHS-I U3 A2 MICRO SD 512GB C/ADAP IR-M2AA-5120R12 | 279 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 512GB UHS-I U3 A2 + adapter SFGODMD512M | 302 zł |
GOODRAM micro SDXC IRDM 512GB V30 A2 (UHS I U3) + adapter RF-SDMIC-GR-114 | 272 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 512GB + Adapter | 272 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 512GB + Adapter | 272 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ціни на GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 ГБ | від 26 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 ГБ | від 34 zł | 15 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 ГБ | від 55 zł | 21 пропозиція | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 ГБ | від 130 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 ГБ | від 272 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →