Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC
Фото 6 |
GOODRAM IR-6000D564L30S/32GDC |
|
Двоканальний комплект продуктивної оверклокерської оперативної пам'яті типу DDR5, яка здатна гарантовано працювати з ефективною тактовою частотою 6000 МГц. Складається з пари дворангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, що базуються на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen.
Об'єму пам'яті 32 Гб цілком достатньо для більшості професійних додатків та будь-яких популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Комплект модулів GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Підтримує технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO.
На материнських платах без підтримки цих технологій модулі працюватимуть у режимі за замовчуванням DDR5-4800. У такій ситуації для встановлення високих паспортних характеристик (DDR5-6000, таймінги CL30-36-36-76, напруга 1,35 В) буде потрібне ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими низькопрофільними радіаторами, можливості яких будуть корисні при розгоні з підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC
Усі ціни 10 →Goodram - Moduł pamięci DDR5 IRDM 2 x 16 GB KIT 6000MHz CL30 SR DIMM Black | 505 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/6000 CL30 czarna SAGOD503260IR20 | 506 zł |
GOODRAM IRDM 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-GR-010 | 517 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/6000 CL30 czarna 116190 | 506 zł |
Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/6000 CL30 czarna | 505 zł |
Модификації GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC | від 476 zł | 11 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC | від 505 zł | 10 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6400D564L32S/32GDC | від 538 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC | від 538 zł | 12 пропозицій |