Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC
Фото 6 |
GOODRAM IR-5600D564L30S/32GDC |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/5600 CL30 czarna SAGOD503256IR20 | 478 zł |
GOODRAM IRDM 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-GR-011 | 477 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/5600 CL30 czarna 116189 | 478 zł |
GoodRam IRDM DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL30 Czarny | 476 zł |
GoodRam IRDM DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL30 Czarny | 476 zł |
Модификації GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC | від 476 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC | від 505 zł | 4 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6400D564L32S/32GDC | від 538 zł | 17 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC | від 575 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо