Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32
Відео 6Фото 6 |
Kingston Fury KF556C40BBK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 582 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF556C40BBK2-32 32GB 5600MHz | 689 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 519 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL40 (KF556C40BWK2-32) | 531 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL40 Czarny | 519 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 490 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 493 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 499 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 529 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 519 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | від 623 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | від 619 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 459 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 559 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBK2-32 | від 699 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | від 682 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →