Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32
Відео 4Фото 4 |
Kingston Fury KF436C18BBK2/32 |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR4, модулі якого гарантовано стабільно працюють з тактовою частотою 3600 МГц. Складається з двох однорангових планок об'ємом по 16 Гб кожна (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють досягати максимуму продуктивності за рахунок тонкого налаштування режимів роботи основних системних компонентів.
Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR4 2x16GB призначений для використання у продуктивних універсальних домашніх і геймерських системах. Його значний об'єм достатній для комфортного геймінгу в будь-яких ААА-тайтлах 2012-2022-го року, стрімінгу, паралельного захоплення відео, спілкування в голосових чатах та інших типових завдань. Завдяки високій тактовій частоті, забезпечується висока пропускна здатність до 28,8 Гбіт/с. Також варто відзначити наявність низькопрофільних алюмінієвих радіаторів теплорозподільників, підтримку технології XMP 2.0, а також здатність стабільно працювати в конфігураціях на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) і AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32
Усі ціни 10 →Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 32GB(2*16GB)/3600 CL18 SAKIN4G3236BB20 | 396 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF436C18BBK2/32 32GB 3600MHz | 499 zł |
Kingston FURY Beast 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-KNG-070 | 429 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 32GB(2*16GB)/3600 CL18 67345 | 396 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL18 (KF436C18BBK2/32) | 409 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | від 389 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | від 326 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | від 315 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | від 347 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | від 396 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | від 429 zł | 5 пропозицій |