Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32
Відео 6Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BBK2-32 |
|
Двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5, здатний стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 5200 МГц. Складається із двох модулів пам'яті об'ємом по 16 ГБ кожен (сумарно 32 ГБ). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів, ентузіастів та власників робочих станцій, які прагнуть вичавити усі соки зі своєї системи за рахунок використання передових технологій.
Щоб повністю розкрити потенціал цього комплекту, потрібна відповідна материнська плата з підтримкою формату DDR5 і XMP 3.0. Від попередника DDR4 відрізняється набагато більш високою швидкістю роботи, збільшеною пропускною здатністю (41600 МБ/с) і більшою максимальною ємністю. Також вона підтримує технологію виявлення та виправлення помилок (ODECC) та дружить з профілями авторозгону XMP 3.0, а в сам модуль вбудована інтегральна мікросхема управління живленням, яка більш ефективно розподіляє напругу. Таким чином, з коробки Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb працює з таймінгами 40-40-40 при напрузі в 1.25 В. Для стабільної роботи під інтенсивним навантаженням обидві планки оснащені металевими вугільно-чорними радіаторами, які ефективно охолоджують чипи та контролер пам'яті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32
Усі ціни 24 →Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 564 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 32GB(2*16GB)/5200 CL40 SAKIN503252BB | 515 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [2x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 519 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 5200MHz | 499 zł |
KINGSTON Fury Beast Black DDR5 32GB (2x16GB), 5200MHz, CL40 (KF552C40BBK2- | 525 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 490 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 491 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 481 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 529 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 518 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | від 623 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | від 645 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 539 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 559 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | від 759 zł | 2 пропозиції |