Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G560C36K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM Patriot Viper Venom DDR5 32GB 5600MHz PVV532G560C36K | 649 zł |
Patriot Viper Venom 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-PDP-009 | 469 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL36 Szary | 449 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL36 Szary | 449 zł |
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 449 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 465 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 495 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 459 zł | 15 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 519 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 549 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 589 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 639 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →