Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G620C40K |
|
Швидкодіючий комплект оперативної пам'яті класу DDR5 з вражаючою стартовою швидкістю та загальним обсягом 32 ГБ. Входить до нової продуктової лінійки Viper Venom, спеціально для якої відбираються найшвидші модулі пам'яті, що є в асортименті Viper. Представники цієї серії здатні працювати на більш високих частотах, ніж модулі Viper Steel і Signature Line, також вони оснащені стильними радіаторами з вбудованими термічними датчиками для більш ефективного охолодження чіпів пам'яті.
Належить до вищої цінової категорії, створений з прицілом на геймерів та профільних фахівців, які не планують економити на комплектуючих та чудово розуміють, які переваги дає оперативна пам'яті DDR5. У порівнянні з форматом попереднього покоління пам'ять DDR5 базується на новій мікроархітектурі: вона подвоїла кількість банків пам'яті, розширився пропускний канал, з'явився виділений контролер пам'яті і вбудована система корекції помилок.
Працюючи в парі з сучасним процесором і якісною системною платою (з сокетом Intel LGA 1700 або AMD AM5) модулі Viper Venom здатні працювати на тактовій частоті 6200 МГц, забезпечуючи пропускну здатність майже 50 ГБ/с, а це майже вдвічі вище швидкісних показників аналогічних стандарту DDR4. І ці цифри є граничними, оскільки виробник позиціонує ці модулі у ролі продукції для розгону. Для спрощення взаємодії з пам'яттю передбачено підтримку технології XMP 3.0 c заздалегідь підібраними робочими налаштуваннями частоти, вольтажу та таймінгів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K
Patriot Viper Venom DDR5 series - DDR5 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288 | 540 zł |
Pamięć Patriot Viper Venom, DDR5, 32 GB, 6200MHz, CL40 (PVV532G620C40K) | 499 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 6200 CL40 Szary | 495 zł |
Patriot, DDR5 2x16GB VENOM 6200MHz CL40 | 769 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 6200 CL40 Szary | 495 zł |
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 449 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 465 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 495 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 459 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 519 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 589 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 639 zł | 5 пропозицій |