Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K
Відео 3Фото 40 |
Patriot Memory PVVR532G620C40K |
|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb — флагманська серія оперативної пам'яті DDR5, спеціально для якої американський бренд Patriot Memory відбирає найшвидші модулі пам'яті, які доступні на ринку. Складається з пари 16-гігабайтних модулів, які в сумі дають оптимальний за мірками 2022 обсяг ОЗП в 32 ГБ. Стартує з реактивної швидкості 6200 МГц і обмежується лише можливостями сучасних материнських плат.
Завдяки численним архітектурним поліпшенням та використанню виділеного інтегрального контролера пам'ять Viper Venom може похвалитися пропускною здатністю майже 50 Гбіт/c, що рівно в 2 рази перевищує показники більшості популярних наборів пам'яті стандарту DDR4. Належить до вищої цінової категорії та розрахований виключно на геймерів, стримерів, ентузіастів розгону та профільних фахівців, які збирають некстген ПК із прицілом на майбутнє.
Для спрощення взаємодії з пам'яттю передбачено підтримку технології XMP 3.0 c заздалегідь підібраними робочими налаштуваннями частоти, вольтажу та таймінгів. Для охолодження чіпів пам'яті та інтегрального контролера використовуються товстостінні металеві радіатори помірної висоти з вбудованим світлодіодним підсвічуванням. Враховуючи статус продукту, підсвічування виглядає вражаюче, підтримує динамічні ефекти та дружить з більшістю систем синхронізації світіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K
Усі ціни 12 →Pamięć RAM Patriot DDR5-6200 32768MB PC5-49600 (zestaw 2x16384) Viper Veno | 556 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom RGB 32GB/6200 (2x16GB) CL40 SAPAT5032VRGB4 | 546 zł |
Patriot Viper Venom RGB 32GB [2x16GB 6200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-PDP-0 | 580 zł |
Patriot Viper Venom RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6200 CL40 Szary | 569 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom RGB 32GB/6200 (2x16GB) CL40 84464 | 546 zł |
Модификації Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K | від 528 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K | від 523 zł | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K | від 608 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G660C34K | від 679 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G680C34K | від 746 zł | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G700C32K | від 649 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G720C34K | від 755 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G740C36K | від 711 zł | 6 пропозицій |