Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G680C34K
Відео 3Фото 40 |
Patriot Memory PVVR532G680C34K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K | від 528 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K | від 523 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K | від 608 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G660C34K | від 682 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G680C34K | від 927 zł | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G700C32K | від 649 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G720C34K | від 903 zł | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G740C36K | від 748 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →