Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K
Відео 3Фото 40 |
Patriot Memory PVVR532G640C32K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Viper Venom RGB DDR5 32 GB 2 x 16 GB 6400 MHz UDIMM zestaw pamięci | 608 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400 CL32 Szary | 619 zł |
Patriot Viper Rgb Pvvr532g640c32k 32gb 2x16gb Ddr5 6400mhz Ram Czarny | 679 zł |
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K | від 528 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K | від 523 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K | від 608 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G660C34K | від 682 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G680C34K | від 927 zł | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G700C32K | від 649 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G720C34K | від 903 zł | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G740C36K | від 748 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →