Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K
Відео 3Фото 40 |
Patriot Memory PVVR532G600C36K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Viper Venom RGB DDR5 32 GB 2 x 16 GB 6000 MHz UDIMM zestaw pamięci | 609 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 SAPAT5032VVRGB | 624 zł |
Patriot Viper Venom RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-PDP-0 | 589 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 110698 | 624 zł |
Pamięć Patriot Viper Venom RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (PVVR532G600C36 | 528 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G600C36K | від 528 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G620C40K | від 523 zł | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G640C32K | від 608 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G660C34K | від 679 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G680C34K | від 746 zł | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G700C32K | від 649 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G720C34K | від 755 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x16Gb PVVR532G740C36K | від 711 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →