Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
Відео 12Фото 21 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK 5200 МГц CL36 (36-36-36-83) 5600 МГц CL28 5600 МГц CL30 5600 МГц CL36 (36-36-36-76) 5600 МГц CL36 (36-36-36-89) 5600 МГц CL40 (40-40-40-89) 6000 МГц CL30 6000 МГц CL32 (32-38-38-96) 6000 МГц CL36 (36-36-36-96) 6000 МГц CL40 (40-40-40-96) 6400 МГц CL32 6600 МГц CL34 6800 МГц CL34 7200 МГц CL34 7600 МГц CL36 7800 МГц CL36 8000 МГц CL38 |
|
Двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5, яка лише наприкінці 2021 року вперше потрапила на прилавки магазинів і поки що залишається нішевим продуктом. Подібна техніка розрахована на власників флагманських ігрових ПК, ентузіастів розгону та власників робочих станцій, оснащених досить дорогими материнськими платами за допомогою стандартів DDR5 та XMP 3.0.
За рахунок подвоєння блоків пам'яті, збільшення тривалості імпульсів та збільшення кількості незалежних підканалів швидкісні можливості формату DDR5 суттєво перевершують нинішній DDR4. Наприклад цей комплект одночасно заводиться на частоті 6000 МГц (з таймінгами 38-38-38) і гарантує пропускну здатність 48 000 МБ/с. А це практично вдвічі швидше за більшість попередників сімейства по Trident.
В іншому G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb підтримує нову специфікацію розгону процесора XMP 3.0 та оснащений вбудованим алгоритмом корекції помилок ODECC, який підвищує стабільність роботи на екстремальних швидкостях. Для зниження рівня нагріву планки оснащені металевими різнокольоровими радіаторами, які ефективно охолоджують чипи та контролер пам'яті, а також виконують декоративну функцію за рахунок вбудованого підсвічування з можливістю синхронізації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
Усі ціни 19 →GSkill Trident Z5 Seria RGB Intel XMP 32 GB 2 x 16 GB 288-pinowy SDRAM DDR | 736 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 630 zł |
G.Skill Trident Z5 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-GSK-007 | 599 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (F5-6000J3636F16 | 767 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB Black DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL36 Czarny | 629 zł |
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 568 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | від 726 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | від 1 223 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 539 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 588 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 601 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 19 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 610 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 628 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 667 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 685 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 799 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 919 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 1 291 zł | 4 пропозиції |