Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ
Відео 2Фото 3 |
G.Skill F4-3200C16D-32GTZ |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL16 XMP2 Black SAGSK4G32TRIZ22 | 412 zł |
G.SKILL Trident Z Black 32GB[2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP2 DIMM] RD-DDR432 | 441 zł |
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL16 XMP2 Black 43728 | 412 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-32GTZ) | 403 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Trident Z, 32 GB, 3200 MHz, CL16 | 532 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZ | від 773 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ | від 314 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3600C17D-32GTZ | від 512 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-4000C19D-32GTZKK | від 983 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →