Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ
Відео 18Фото 3 |
G.Skill F4-3200C16D-16GTZ |
|
Стильний комплект, що складається з пари модулів швидкодіючої оверклокерської оперативної пам'яті сумарною ємністю 16 Гб (2х8 Гб), яка здатна стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 3200 МГц і зниженими таймінгами. Ефектний зовнішній дизайн можна вибрати з шести варіантів з різним колірним оформленням радіаторів. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2016 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів-оверклокерів і геймерів.
Модулі комплекту G. Skill Trident Z DDR4 2x8GB F4-3200c16d-16gtz призначені для установки в багатоцільові домашні та ігрові системи. Можуть використовуватися в складі недорогих робочих станцій. За замовчуванням модулі працюють з ефективною тактовою частотою 2133 МГц, таймінгами 19-19-19-43 і напругою 1,2 В. для автоматичної активації заявленого продуктивного режиму (3200 МГц в двоканальному режимі з таймінгами CL16-16-16-36 при напрузі 1,35 В) потрібна материнська плата з підтримкою технології XMP 2.0. Якщо материнська плата цю технологію не підтримує, то необхідні параметри можна налаштувати вручну у відповідному розділі UEFI BIOS. Продуктивний режим забезпечує високу пропускну здатність (25,6 Гбіт/с), достатню для будь-яких ігор і додатків. Заявлена сумісність з платформами на основі CPU Intel Core від 6-го до 12-го покоління і CPU AMD Ryzen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ
G.SKILL Trident Z 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 1.35V DIMM] RD-DDR4320-GSK | 274 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GTZKW) | 253 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Trident Z, 16 GB, 3200 MHz, CL16 | 354 zł |
Модификації G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTZ | від 441 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GTZ | від 385 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ | від 253 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZB | від 250 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZ | від 422 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTZ | від 421 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4000C19D-16GTZ | від 439 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW | від 499 zł | 5 пропозицій |