Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Відео 12Фото 21 |
G.Skill F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK 5200 МГц CL36 (36-36-36-83) 5600 МГц CL28 5600 МГц CL30 5600 МГц CL36 (36-36-36-76) 5600 МГц CL36 (36-36-36-89) 5600 МГц CL40 (40-40-40-89) 6000 МГц CL30 6000 МГц CL32 (32-38-38-96) 6000 МГц CL36 (36-36-36-96) 6000 МГц CL40 (40-40-40-96) 6400 МГц CL32 6600 МГц CL34 6800 МГц CL34 7200 МГц CL34 7600 МГц CL36 7800 МГц CL36 8000 МГц CL38 |
|
Пара модулів ОЗП DDR5 з вражаючою стартовою швидкістю, високою пропускною здатністю та привабливою зовнішністю. Набір входить до спеціалізованої серії для розгону G.Skill Trident 2022 року, відноситься до верхньої цінової категорії та виділяється своїми швидкісними показниками навіть на тлі інших оверклокерських планок формату DDR5. Набір складається з двох модулів об'ємом по 16 ГБ з тактовою частотою 7200 МГц, латентністю CL34 і напругою 1.4 В.
Його сумарна пропускна здатність досягає майже 60 ГБ/с, що дає двох, а то й триразовий приріст продуктивності в порівнянні з традиційними модулями DDR4 2400. Подібної продуктивності з лишком вистачить практично будь-яких важких і профільних завдань на кшталт тривимірного моделювання, складних математичних обчислень, компілювання, роботи з візуальним контентом тощо. В іграх пам'ять DDR5 не дає такого феноменального прискорення, тому багатьма геймерами сприймається як варіант виросту.
Виробник гарантує сумісність з усіма поширеними моделями материнських плат із процесорними сокетами наступного покоління (Intel LGA 1700 та AMD AM5), які почали надходити в активний продаж наприкінці 2021 року та на початку 2022. Планки Trident Z оснащені стильними однотонними металевими радіаторами з асиметричними. У даному випадку використовується чорний колір, частина радіатора зроблена з навмисне грубого шліфованого алюмінію, а гребінець з підсвічуванням закриває прозорий світловод із захованими всередині RGB-світлодіодами. Підсвічування синхронізується з іншими RGB-комплектуючими та підтримує всі популярні системи контролю, включаючи Asus Aura Sync, MSI Mystic Lights тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Усі ціни 10 →32GB GSkill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 140V Dual Channel Kit 2x 16GB | 795 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 sztuk) - | 688 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB )Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 XMP3 czar | 735 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB [2x16GB 7200MHz DDR5 CL34 DIMM] RD-DDR5-GSK-05 | 749 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB )Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 XMP3 czar | 735 zł |
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 568 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | від 726 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | від 1 223 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 539 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 588 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 601 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 19 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 610 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 628 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 667 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 685 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 799 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 919 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 1 291 zł | 4 пропозиції |