Оперативна пам'ять Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD
Фото 15 |
Lexar LD5U16G72C34LA-RGD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Gaming 32GB(2*16GB)/7200 czarna SALXR503272AR2K | 649 zł |
Lexar Ares RGB 32GB [2x16GB 7200MHz DDR5 CL34 DIMM] RD-DDR5-LXE-004 | 664 zł |
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Gaming 32GB(2*16GB)/7200 czarna 121923 | 649 zł |
Pamięć Lexar Ares RGB, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL34 (LD5U16G72C34LA-RGD) | 664 zł |
Pamięć DDR5 ARES RGB Gaming 32GB(2*16GB)/7200 czarna | 665 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA | від 539 zł | 15 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDGA | від 689 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA | від 533 zł | 23 пропозиції | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G68C34LA-RGD | від 559 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD | від 649 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →