Оперативна пам'ять Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA
Фото 15 |
Lexar LD5BU016G-R6000GDLA |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Ares RGB 32GB 2x16GB DDR5 RAM 6000MT/s CL30 Pamięć komputera - AMD E | 709 zł |
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB 32GB(2*16GB)/6000 CL30 czarna SALXR503260AR2K | 541 zł |
Lexar Ares RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-LXE-003 | 539 zł |
Pamięć Lexar Ares RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL30 (LD5BU016G-R6000GDLA) | 539 zł |
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB 32GB(2*16GB)/6000 CL30 czarna 117735 | 541 zł |
Pamięć RAM Lexar ARES RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 LD5BU016G-R6000G | 572 zł |
Lexar Ld5bu016g-r6000gdla Ares Rgb 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny | 625 zł |
Модификації Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA | від 539 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDGA | від 689 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA | від 533 zł | 17 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G68C34LA-RGD | від 559 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD | від 650 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →