Оперативна пам'ять Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA
Фото 15 |
Lexar LD5EU016G-R6400GDLA |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar ARES RGB DDR5 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB 6400 Mhz Kod korekcyjny | 727 zł |
Lexar ARES RGB 32GB (2 x 16GB) DDR5 6400 MHz | 593 zł |
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Gaming 32GB(2*16GB)/6400 biała SALXR503264AR2W | 562 zł |
Lexar Ares RGB 32GB [2x16GB 6400MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5-LXE-005 | 560 zł |
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Gaming 32GB(2*16GB)/6400 czarna 112307 | 562 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA | від 539 zł | 15 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDGA | від 689 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA | від 533 zł | 23 пропозиції | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G68C34LA-RGD | від 559 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD | від 649 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →