Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32
Відео 2Фото 5 |
Kingston Fury KF564C32RSK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade DDR5-6400 BK C32 DC - 32GB | 728 zł |
Kingston Fury Renegade White 32GB [2x16GB 6400MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5- | 689 zł |
Pamięć do gier Kingston Fury Renegade DDR5 srebrna/czarna XMP 32 GB 6400 M | 760 zł |
Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32 | 716 zł |
Kingston FURY Renegade DDR5-6400 WH C32 DC - 32GB | 744 zł |
KINGSTON DDR5 32GB 6400MHz CL32 KITx2 FURY Renegade Silver | 789 zł |
Kingston FURY 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Renegade Silver - darmowy odbiór | 705 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32 | від 559 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32 | від 689 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32 | від 802 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF572C38RSK2-32 | від 952 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF576C38RSK2-32 | від 1 366 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF580C38RSK2-32 | від 1 041 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →