SSD Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора
Відео 14Фото 7 |
Kingston Fury SFYRS/500G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade SSD - 500GB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 353 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD | 347 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD SFYRS 500G | 379 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD | 347 zł |
Dysk wewnętrzny SSD Kingston FURY Renegade 500 GB, PCIe 4.0 NVMe M.2 | 361 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade SFYRS/500G
Ціни на Kingston Fury Renegade SFYRS/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора | від 333 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором | від 322 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 ТБ без радіатора | від 363 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 ТБ з радіатором | від 575 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 ТБ без радіатора | від 729 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором | від 912 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 ТБ без радіатора | від 1 575 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором | від 1 805 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →