SSD Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Kingston Fury SFYRS/500G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade SSD - 500GB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 353 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD | 347 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD SFYRS 500G | 364 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 500GB SSD | 379 zł |
Dysk wewnętrzny SSD Kingston FURY Renegade 500 GB, PCIe 4.0 NVMe M.2 | 343 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade SFYRS/500G
Ceny na Kingston Fury Renegade SFYRS/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora | od 333 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 GB z chłodnicą | od 322 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 TB bez radiatora | od 363 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 TB z chłodnicą | od 575 zł | 21 oferta | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora | od 729 zł | 26 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą | od 912 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 TB bez radiatora | od 1 575 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą | od 1 800 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →