SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 GB
Wideo 28Zdjęcia 12 |
Samsung MZ-V8V500BW |
|
Koreański gigant Samsung zyskał reputację dzięki tworzeniu wzorcowych dysków SSD, na które spoglądają rywale. Samsung 980 NVMe M.2 wyznacza standardy wydajności i jakości, zapewniając wysoką wydajność w połączeniu ze zwiększoną niezawodnością. Dysk jest wykonany w kompaktowej obudowie M.2 2280, dzięki czemu można go łatwo zainstalować zarówno na masywnej płycie głównej komputera stacjonarnego, jak i wewnątrz kompaktowego laptopa lub ultrabooka.
Dysk idealnie nadaje się do budowy wysokowydajnych stacji roboczych i komputerów do gier, a także świetnie sprawdza się jako bardzo szybki dysk systemowy. Samsung 980 jest zasilany przez zastrzeżony kontroler Samsung Pablo, który został zaprojektowany do współpracy z interfejsem PCI-E 3.0. Kontroler współpracuje z wysokiej jakości i niezawodną 64-warstwową pamięcią flash TLC 3D NAND.
Zastosowanie high-endowego kontrolera i wsparcie dla interfejsu NVMe pozwoliło inżynierom Samsunga wycisnąć cały sok z magistrali PCI-E 3.0, podnosząc prędkość zapisu liniowego do 2600 MB/s, a odczytu do 3100 MB/s. S. Oprócz dużych prędkości liniowych należy zwrócić uwagę na wysoką wydajność urządzenia: IOPS tego modelu to blisko 0,5 miliona operacji na sekundę, co znacząco wpływa na wydajność dysku przy dużych obciążeniach w jednym czasie, np.
podczas kopiowania ogromną liczbę małych plików na raz. Pozytywny wpływ na wydajność zapewnił wbudowany bufor z zaawansowanym systemem buforowania, który zapewnia doskonałą wydajność dysku jako dysku systemowego, minimalizując spadki prędkości podczas kopiowania i zapisywania szczególnie dużych archiwów. Producent deklaruje gwarantowany zasób zapisu 300 TB i udziela zastrzeżonej pięcioletniej gwarancji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 GB
Wszystkie ceny 25 →Samsung 980 500 GB PCIe 30 up to 3500mbs NVMe M2 Internal Solid State Driv | 199 zł |
Samsung 980 SSD - 500GB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 260 zł |
Samsung Dysk SSD 980 500GB Gen3.0x4 NVMeMZ-V8V500B DGSAMWB50098000 | 352 zł |
Samsung 980 M.2 PCIe NVMe 500GB HD-SSDM2-SAM-080 | 329 zł |
Samsung Samsung 980 PCIe 3.0 NVMe™ M.2 SSD 500 GB MZ-V8V500BW | 209 zł |
Modyfikacje Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW
Ceny na Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 GB | od 195 zł | 21 oferta | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 GB | od 159 zł | 27 oferty | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 TB | od 250 zł | 29 oferty |