SSD Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA
Відео 13Фото 8 | Очікується у продажу 213 zł Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 250; Форм-фактор: 2.5"; Контролер: Samsung MKX; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 530; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 560; DWPD (разів/день): 0.3; Гарантія виробника: 5 років; TRIM; Шифрування даних; |
Samsung MZ-77E250BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E250BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 192 zł | 34 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 169 zł | 23 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 267 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 299 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 699 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 754 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 1 482 zł | 31 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 1 527 zł | 2 пропозиції |