SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Samsung MZ-V7S2T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 970 EVO Plus SSD 2 TB - wewnętrzny dysk półprzewodnikowy M2 NVMe z | 928 zł |
Samsung Dysk SSD 970EVO PLUS MZ-V7S2T0BW 2 TB DGSAMWBT2097EPL | 1 005 zł |
Dysk SAMSUNG 970 EVO Plus 2TB SSD | 919 zł |
Samsung Dysk SSD 970EVO PLUS MZ-V7S2T0BW 2 TB 46794 | 1 025 zł |
Dysk SAMSUNG 970 EVO Plus 2TB SSD | 919 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW
Ціни на Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ | від 229 zł | 15 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW 500 ГБ | від 325 zł | 9 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ | від 433 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ | від 730 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →