SSD Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 ТБ
Відео 24Фото 21 |
Samsung MU-PE4T0S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 ТБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S/EU Dysk Ssd Czarny 4 TB | 1 400 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield - 4TB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD | 1 428 zł |
Samsung Dysk zewnętrzny SSD Portable SSD T7 Shield USB3.2 czarny DGSAMZGT4 | 2 201 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield 4TB czarny HD-SSDZ-SAM-051 | 1 639 zł |
Samsung Samsung Dysk zewnętrzny SSD T7 Shield USB 3.2 4TB MU-PE4T0S/EU | 1 669 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung T7 Shield MU-PE4T0S
Ціни на Samsung T7 Shield MU-PE4T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 ТБ | від 394 zł | 75 пропозицій | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 ТБ | від 699 zł | 83 пропозиції | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 ТБ | від 1 347 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →