SSD Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 TB
Wideo 24Zdjęcia 21 |
Samsung MU-PE4T0S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S/EU Dysk Ssd Czarny 4 TB | 1 499 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield - 4TB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD | 1 428 zł |
Samsung Dysk zewnętrzny SSD Portable SSD T7 Shield USB3.2 czarny DGSAMZGT4 | 2 201 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield 4TB czarny HD-SSDZ-SAM-051 | 1 639 zł |
Samsung Samsung Dysk zewnętrzny SSD T7 Shield USB 3.2 4TB MU-PE4T0S/EU | 1 669 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung T7 Shield MU-PE4T0S
Ceny na Samsung T7 Shield MU-PE4T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 TB | od 394 zł | 86 oferty | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 TB | od 699 zł | 115 oferty | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 TB | od 1 347 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →